LAMINACJA RZĘS

  • Lifting rzęs marki Elleebana jest to innowacyjny profesjonalny zabieg, dzięki któremu twoje rzęsy uzyskają niesamowity wygląd przez 6-8 tygodni. Będą pełniejsze, wymodelowane, staną się dłuższe i podkręcone. Lifting Ellebana to alternatywa dla przedłużania rzęs, nie wymaga żadnej dbałości po zabiegu. Specjalna formuła nawilży i odżywi Twoje rzęsy.
  • Laminacja rzęs jest to zabieg liftingu uzupełniony o nałożenie keratyny – jest to połączenie protein zboża ,soi i hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest nawilżenie oraz odbudowa utraconych protein. Zabieg ten utrwala czarny pigment w rzęsie i sprawia, że koloryzacja utrzyma się kilka tygodni.
  • Bo-toks rzęs jest to zabieg laminacji wzbogacony o ‘vitamin lash botox’. Preparat wzmacniający i pogrubiający rzęsy o 30%. Zawiera witaminy i minerały, odżywia i regeneruje rzęsy. NIE zawiera: parabenów, parafiny, olejków mineralnych, silikonu, formaldehydów czy drażniących perfum. Rzęsy po zabiegu są podkręcone, nawilżone, miękkie, błyszczące i dodatkowo pogrubione. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy do 8 tygodni. Zabieg polecany także po zabiegach sztucznego przedłużania w celu regeneracji i odżywienia naturalnych rzęs.

LAMINACJA BRWI
Laminowane brwi sprawia, że uzyskują miękkość i sprężystość. W efekcie możesz je stylizować w preferowanym przez Ciebie stylu. Włoski brwi dzięki keratynie stają się podatne na układanie oraz przestają sprawiać kłopoty w momencie, gdy nie trzymają się wyznaczonego kształtu. Laminowanie brwi zalecane jest do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych, żyjących własnym życiem oraz kręconych. Laminacja utrwala również czarny pigment brwi i sprawia, że koloryzacja utrzymuje się dłużej.

BH Brow Henna

BH Brow Henna
Zabieg 'BH Brow Henna’ – światowy bestseller w koloryzacji brwi. W 2012 r. przy wsparciu ekspertów z 'Lash & Brow Desing Academy’, opracowano specjalną formułę 'BH Brows Henna’ z naturalnymi składnikami do pielęgnacji brwi, których celem było przyspieszenie wzrostu o 60%. Udowodniono, że henna dba o zniszczone i osłabione włoski.

Dla kogo ten zabieg ?

  • jeśli chcesz podkreślić i przyciemnić brwi (efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i 6-7 tyg. na włoskach)
  • jeśli chcesz odbudować i odżywić włoski
  • jeśli nie chcesz lub nie możesz wykonać makijażu permanentnego to
    wspaniała alternatywa dla Ciebie

Maska 'Health Henna’ – SPA dla Twoich brwi

Odbudowująca maska 'Health Henna’ – to zabieg SPA dla brwi, który zaleca
się stosować jeden raz w tygodniu. Health Henna to 100% naturalna, sproszkowana henna do brwi bez zanieczyszczeń. To wspaniały dodatkowy element pielęgnacji okolic brwi oraz włosków. Odbudowuje i stymuluje wzrost nowych włosków, a także korzystnie wpływa na skórę okolic brwi. Po zabiegu włoski stają się mocniejsze i jedwabiste w dotyku, a skóra staje się bardziej nawilżona.

Świetnie nadaje się do wzmocnienia włosa zarówno dla gęstych jak i słabszych brwi, a przede wszystkim dla osób po zabiegach przeszczepu włosków brwi. Hennę Health można stosować bezpośrednio przed zabiegiem koloryzacji
brwi preparatami 'BH Brow Henna’

Przedłużanie rzęs 1:1

Niebotycznie gęste, długie i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. Tym, co wyróżnia daną markę to bardzo wysoka jakość produktów. Secret Lashes to najlepsze rzęsy dostępne na rynku! Przedłużanie rzęs produktami Secret Lashes nie ma sobie równych i cieszy się uznaniem klientek na całym świecie.
Zabieg przedłużania rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki o odpowiednio dobranej długości, skręcie oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem.

Zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu.