Zapraszam Cię do mojego studia urody ‘be Beauty’, w którym poczujesz się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie. Moim celem jest aby Twój czas spędzony u mnie był dla Ciebie miłą odskocznią a efekty mojej pracy nie tylko mają Cię zadowolić a wręcz zaskoczyć. Czas jest w 100% poświęcony tylko Tobie, co sprawia, że wizyta jest dyskretna, relaksująca i wyciszająca.
Nie eksperymentuje na moich klientkach, wykonuje zabiegi tylko po odbytych profesjonalnych szkoleniach i praktykach nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.
Jestem dyplomowaną kosmetyczką, od 2001 roku absolwentka studium kosmetycznego w Poznaniu. Posiadam wiele certyfikowanych szkoleń u uznanych specjalistów, światowych liderów z dziedziny kosmetyki m.in.:
Janssen Cosmetics – zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała,
Rejuvi – kwasy AHA,
Christrio – stylizacja paznokci poziom I i II,
DE Noyle’s-Abacosun – pielęgnacja twarzy,
Elleebana – Laminacja rzęs,
Dermina – Laminacja i bo-toks rzęs,
Jean D’Arcel Cosmetique – pielęgnacja twarzy
Secret Lashes – przedłużanie i stylizacja rzęs,
Spa Abyss – pielęgnacja twarzy i ciała,
BB Glow – glowskin,
Brodway Beauty – pielęgnacja twarzy,
Mezoterapia mikro igłowa Brodway Beauty– pielęgnacja twarzy.

Ogromną uwagę zwracam na higienę pracy. U mnie będziesz bezpieczna. Do zabiegów używam tylko profesjonalnych produktów, jednorazowych materiałów a narzędzia używane do zabiegów są sterylizowane w najwyższej klasie autoklawie typu B. Pracuję bo lubię a kosmetyki to moja pasja – nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej ��.
Be Beauty – Bądź piękna
Do zobaczenia
Beata